از ماژول کد لرن جهت ذخیره کد ریموتهای مختلف به منظور کنترل راه دور دستگاه های برقی استفاده می شود که از مزایای آن نسبت به موارد مشابه، به امکانات آن و همچنین دارا بودن تعداد کانالهای بالا اشاره نمود . از این موضوع می توان به منظور نصب آن در مدارات الکترونیکی برای ارتباط دو مدار راه دور با هم با توجه به تعدد کانالهای آن استفاده کرد.
همچنین از قابلیت های ماژول گیرنده کد لرن LRN60C می توان به ذخیره تعداد 60 کد ریموت مختلف و حذف یک کد ریموت دلخواه از حافظه یا تعویض آن با کد ریموتی دیگر یا حذف کلیه کد های حافظه اشاره نمود.
این ماژول همچنین به سیستم ضد قفل و نشانگر (Operation LED(BLUE)) مجهز می باشد که نمایانگر اطمینان از کارکرد صحیح مدار است .
همچنین نشانگر (Act LED (green)) نیز که نشانگر انجام موفقیت آمیز عملیات ذخیره کد ریموت یا حذف یا تعویض آن می باشد بر روی آن تعبیه شده است .

این ماژول دارای دو حالت کاری می باشد که در حالت toggle با فشردن دکمه ریموت حالت پایه حفظ می شود تا زمانی که مجددا همان دکمه فشرده شود و حالت momentary که در این حالت تا زمانی که دکمه ریموت فشرده شده است حالت پایه حفظ و به محض رها کردن دکمه ریموت پایه به حالت اول بر می گردد.
مدار دارای قابلیت کار با فرکانسهای 315 و 433 و دیکود کردن کلیه ریموتهایPT2260, PT2262, PT2240 and EV1527 ,….. و دیگر آی سی های انکودر را دارا می باشد.


کاربرهای ماژول

  • کاربرد در ساخت کنترل راه دور پمپهای آب
  • کاربرد در کنترل کنتاکتور های تابلو های برق با توجه به تعدد کانال بالای آن
  • کاربرد درکنترل روشنایی ها و لوستر ها برای حالات مختلف کاری لوستر
  • کاربرد در مدارات الکترونیکی جهت ارسال فرمان راه دور به دو مدار جدا از هم


        دریافت دیتاشیت


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

ماژول لرن کد 12 کاناله LRN60C به همراه قابلیت تعویض کد

  • کد محصول: LRN60C
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • 26,400تومان


برچسب ها: ماژول گیرنده لرن کد, کد لرنینگ ریموت, کد لرنینگ چیست, کد لرنینگ, کد لرنر, کد لرنینگ بسکام, مدار کد لرن, ریموت کد لرن با آردوینو, برنامه کد لرنینگ, گیرنده کد لرن, ریموت کد لرن چیست ؟؟, ماژول کد لرن, ریموت کدلرن ۴۳۳ مگاهرتز, ماژول کد لرنینگ, ماژول گیرنده کد لرن, ریموت کنترل کد لرن, ساخت گیرنده کد لرن, خرید ریموت کد لرن, کد لرن با avr, ریموت کد لرن با avr